Звичайний пошук

2020.10.06

Через місяць після початку нового навчального року в Старозбур’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися батьківські збори.
Традиційно на зборах був присутній голова Голопристанської ОТГ Бабич Олександр Володимирович. Під час спілкування з батьківським активом прозвучало побажання організувати шкільний буфет у корпусі старших класів. Це дозволило б мати учням альтернативу у харчуванні і не спокушатися на шкідливі їжу із прилавків магазину.
Керівник громади пообіцяв вирішити це питання, і вже за кілька днів в корпусі старшої школи запрацював шкільний буфет. Тепер діти мають змогу вигідно придбати саме ті нешкідливі смаколики, які їм більше подобаються, адже ціна на товар нижча ніж ринкова.

2020.09.17

роботи з благоустрою
В селі Стара Збур’ївка розпочато роботи по облаштуванню вуличного освітлення
по вулицях Набережній та Ярмарковій. Планується монтаж 70 ліхтарів, загальна проектна протяжність лінії складає 4 км 30 м.
В найближчий місяць буде змога освітити в темну пору доби основну транзитну дорогу через село і основні вулиці з твердим покриттям. Ліхтарі будуть обладнані сучасними економними LED-лампами. Усі витрати лягають на бюджет Голопристанської ОТГ.
Надалі в планах є роботи по освітленню інших вулиць і провулків села Стара Збур’ївка, загальна протяжність яких складає 27 км. Перша черга вуличного освітлення буде підключена до КТП біля магазину «Шоколад», друга черга – до КТП біля магазину «Калинка».
Зауважимо, що за останні 5 років у місті Гола Пристань осучаснення вуличного освітлення здійснено на 90%, а тепер аналогічні результати заплановано для села Стара Збур’ївка.

2020.09.02

Для забезпечення заходів, що дозволяють суттєво підвищити обороноздатність Південного регіону, захист суверенітету і незалежності держави, а також навченість особового складу, на Півдні України у вересні будуть проходити навчання підрозділів військових частин Збройних Сил України, в тому числі і в нашому селі.
На час тимчасового розміщення, в тому числі в нашому селі, підрозділи будуть виконувати наступні заходи:
-
Дотримання громадського порядку під час перебування, а також збереження навколишнього середовища;
-
Забезпечення умов для надійного функціонування місцевих органів державної влади;
-
Забезпечення і посилення охорони важливих об’єктів і комунікацій органів місцевого самоврядування, території і населення;
-
Забезпечення і дотримання норм міжнародного гуманітарного права;
-
Дотримання безпеки і правопорядку на території села.
Прохання до місцевих жителів поставитися з розумінням до перелічених заходів, підтримати нашу армію і сприяти виконанню визначених завдань. Також просимо проявити громадянську свідомість і не повідомляти в соціальних мережах про переміщення або дії військових на території нашого села і району в цілому.

2020.08.20

Шановні старозбур’ївчани!
Нагадуємо, що триває формування списку бажаючих заключити договір про централізований вивіз твердих побутових відходів.
Ще 24 червня повідомлялося, що Старозбур’ївським старостатом Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади вирішено питання забезпечення порядку і чистоти в селі. Для цього слід кожному свідомому громадянину заключити договір з комунальним підприємством «Гопри-Міськтеплокомуненерго». Тоді за графіком із кожного двору буде здійснюватися централізований вивіз сміття.
Що це дасть? Ми позбудемося стихійних звалищ (або хоча б зменшимо їх кількість, а це вже перемога). Село з трьох сторін оточене лісом. Там мають рости трави і дерева, а не гори сміття. Крім того, забруднюється річка, особливо небезпечні речовини потрапляють у ґрунтові води. Через чиєсь недбальство і необізнаність під загрозою опиняється здоров’я кожного з нас.
Скільки б ми не проводили суботників, це нічого не дасть, якщо кожен не навчиться бережно ставитися до природи і нести відповідальність за свою життєдіяльність, а не перекладати її на інших. Тим більше питання про потребу централізованого вивозу ТПВ щоразу звучало на зборах села.
Зараз є можливість навести порядок. Але для запровадження послуги із необхідних 80 осіб за 2 місяці договір заключили лише 39 осіб.
Нагадаємо, що місячна плата за збір та вивезення відходів в межах встановленої норми складатиме 22 гривні на одного проживаючого у дворі.
Записатися можна в приміщенні старостату або за номерами телефонів:
+38 (066) 50 58 917, Маруняк Віктор Васильович
+38 (099) 13 86 274, Гринько Олена Петрівна

2020.06.25

Про централізований вивіз твердих побутових відходів
Старозбур’ївським старостатом Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади проводиться формування списку жителів села Стара Збур’ївка, що бажають заключити договір про централізований вивіз твердих побутових відходів.
Послуги із вивезення ТПВ надаватиме комунальне підприємство «Гопри-Міськтеплокомуненерго».
Записатися можна в приміщенні старостату або за номерами телефонів:
+38 (066) 50 58 917, Маруняк Віктор Васильович
+38 (099) 13 86 274, Гринько Олена Петрівна
Після того, як у списку назбирається не менше 90 осіб, з ними будуть заключені відповідні договори і розпочнеться організований вивіз сміття. Буде визначено графік, у який день та на яких вулицях працюватимуть комунальники, про це буде повідомлено додатково.
Щомісячна плата за збір та вивезення відходів в межах встановленої норми складатиме 22 гривні на одного проживаючого у дворі.
Зверніть увагу: вивіз великогабаритних побутових відходів не входить у щомісячну абонентську плату і оплачується окремо згідно встановленого тарифу.

2020.06.17

розвиток інфраструктури
Завідуючим Старозбур’ївською лікарською амбулаторією сімейної медицини Кучером Ігорем Віталійовичем отримано на «Херсонській обласній базі спеціального медичного постачання» набір сучасного медичного обладнання для впровадження телемедицини в сільській місцевості.
Обладнання придбано за рахунок державного бюджету згідно Наказу Міністерства розвитку громад та територій України №225 від 01.10.2019 року.
Введення зазначеного обладнання в експлуатацію дасть змогу старозбур’ївчанам дистанційно отримувати повноцінні консультації провідних обласних спеціалістів. Насамперед це стосується фахівців серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, хвороб органів дихання, ендокринології та дерматології.
Телемедичні консультації дозволять значно економити час та кошти пацієнтів, а також полегшать можливість лікарям первинної та вторинної ланки ділитися досвідом.
Місцеві медики вже пройшли спеціальне навчання, щоб мати змогу повноцінно використовувати технічні можливості апаратури. Старозбур’ївська амбулаторія отримала обладнання однією з перших в районі, і найближчим часом його буде введено в експлуатацію.
Отримання комплекту апаратури відбулося напередодні відзначення Дня медичного працівника. Керівництво Голопристанської міської ОТГ вітає колектив Старозбур’ївської лікарської амбулаторії сімейної медицини з професійним святом. Відтепер ваші професійні можливості значно розширюються, а тому віримо, що кількість вдячних пацієнтів лише зростатиме.

2020.06.16

Повідомлення про оголошення електронних торгів
Комунальне підприємство Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади «Гопри-Водоканал» оголошує відкриті торги з реконструкції мереж зовнішнього освітлення по вул. Набережній від житлового будинку №255 (район магазину «Сільпо») до житлового будинку №92 (район туристичної бази «Збур’ївський кут) в с. Стара Збур’ївка.
Вартість електромонтажних робіт першої черги складає 240 810 гривень. Кошти на реконструкцію виділено із місцевого бюджету Голопристанської ОТГ.
Тендерна пропозиція подається до 2 липня 2020 року.
Учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.
Отримати детальну інформацію про процедуру закупівлі ви можете на сайті ProZorro за посиланням: PROZORRO-tender-UA

2020.06.15

Повідомлення про організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян
Під час об’єднавчого процесу Старої Збур’ївки і міста Гола Пристань в одну територіальну громаду прозвучала пропозиція організувати безкоштовний пільговий проїзд сільських пенсіонерів до міста.
У Старозбур’ївському старостаті можна отримати талони для безкоштовного проїзду до міста Гола Пристань та назад.
Послугами безкоштовного перевезення можуть скористатися зареєстровані особи в селі Стара Збур’ївка, що належать до наступних категорій:
-
пенсіонери;
-
ветерани війни;
-
особи з інвалідністю;
-
постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС.
Для отримання талонів слід пред’явити посвідчення, що засвідчує приналежність особи до однієї із перелічених категорій. Щомісяця кожна особа може отримати 4 талони, тобто двічі безкоштовно поїхати до центру ОТГ і повернутися додому.
З метою організації пільгового проїзду старозбур’ївчан для оплати послуг перевізника з бюджету територіальної громади буде виділятися щомісяця близько 40 тисяч гривень.
Зауважимо, що серед сусідніх районів та Голопристанського зокрема, дана послуга доступна лише старозбур’ївчанам: в інших селах пільговики не мають змоги безкоштовно користуватися громадським транспортом.

2020.06.11

роботи з благоустрою
За останні 2 тижні Голопристанською об’єднаною територіальною громадою на території села Стара Збур’ївка було виконано ряд робіт і заходів, а саме:
-
Понад 70 тисяч гривень виділено на придбання нового обладнання для шкільної їдальні. На сьогодні обновку вже встановлено.
-
Придбано комп’ютерну техніку для дитячого дошкільного закладу «Чаєчка».
-
Обладнано нову каналізацію в центральному корпусі місцевої загальноосвітньої школи.
-
Через вулицю Першотравневу прокладено водогін від артезіанської свердловини середньої школи до новобудови, в якій буде функціонувати нова лікарська амбулаторія. До слова, будівельні роботи тривають, і за умови своєчасного фінансування завершення будівництва планується на вересень місяць.
-
Прогрейдеровано 3,2 км доріг сільських вулиць.

2020.05.07

Шановна громадо села Стара Збур’ївка!
Доводимо до відома, що в цьому році у зв’язку з карантином під час вшанування пам'яті жертв Другої світової війни масові заходи проводитися не будуть.
Віддати шану полеглим героям за мирне небо усі бажаючі можуть в індивідуальному порядку. У будь-який зручний час ви можете покласти до пам’ятника над братською могилою живі квіти, запалити свічу пам’яті.
Священником старозбур’ївського Свято-Троїцького храму, отцем В’ячеславом буде проведено панахиду.
[1...10]-[11...20]-[21...30]

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2021