Звичайний пошук

2020.04.02

Шановні Старозбур’ївчани!
В нашому селі проживає 490 пенсіонерів старше 60 років. Ці люди в зоні найвищого ризику, адже COVID-19 найбільш небезпечний для осіб похилого віку. Значна частина з них проживає з дітьми, онуками та іншими родичами, які допомагають у придбанні речей першої необхідності, медикаментів та продуктів. Але є одинокі люди, яким нікому надати допомогу. Тому патронажна служба нашої об’єднаної громади і співробітники Старозбур’ївського старостинського округу вже надають допомогу 12 односельцям.
Якщо біля вас проживають одинокі літні люди, маєте таких родичів чи знайомих, звертаємося з проханням не ігнорувати і допомагати їм по мірі можливостей.
Якщо ви маєте інформацію, що хтось із осіб відповідної категорії потребує допомоги, повідомляйте за номером:
066 50 58 917, Маруняк Віктор Васильович або 099 13 86 274, Гринько Олена Петрівна.

2020.03.29

Шановні жителі села Стара Збур’ївка!
Якщо ви донедавна перебували за кордоном, не залежно від того, в якій країні та з якою метою, і тепер повернулися до села, вам слід зареєструватися для контролю за проходженням двотижневого карантину в домашніх умовах. Для цього зателефонуйте за номером: 066 50 58 917, Маруняк Віктор Васильович.
Односельці, звертаємося до вас!
Якщо ви знаєте, що ваші сусіди, родичі, знайомі нещодавно повернулися до Старої Збур’ївки, будь ласка, повідомляйте відповідну інформацію за вказаним номером.
Давайте проявимо громадянську свідомість аби не сіяти паніку серед односельців. Наша мета – це зберегти здоров’я і спокій у кожному домі. Лише об’єднавшись, нам вдасться пережити цей складний час без плачевних наслідків.

2020.03.02

рішення міської ради
Для жителів Старої Збур’ївки було прийнято ряд важливих рішень
26 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Голопристанської міської ради об’єднаної територіальної громади. Засідання пройшло на території села Стара Збур’ївка в приміщенні школи.
На порядку денному, окрім основних питань, говорили про подальший розвиток закладів освіти на території села Стара Збур’ївка, а це 2 корпуси середньої школи і дошкільний заклад. Посадовці хочуть провести термосанацію всіх будівель. Міські освітні заклади вже утеплили, тож на черзі село. Це допоможе не лише зробити будівлі комфортнішими для перебування, а й зменшити використання палива.
Наступного дня, 27 лютого, у місті Гола Пристань відбулася сесія об’єднаної громади. На сесії повідомили, що вдалося отримати згоду від обласної державної адміністрації на включення до плану капітального ремонту частини дороги в селі Стара Збур’ївка. За рахунок обласного бюджету буде відремонтовано відрізок вулиці Першотравневої, починаючи від вулиці Набережної і до будівлі школи.
Також було прийнято рішення про перерахування 72 600 гривень з бюджету ОТГ до районного на оплату навчання учнів старших класів старозбур’ївської школи в Новозбур’ївському навчальному комбінаті.
Депутати прийняли рішення про відкриття в старозбур’ївському дошкільному закладі додаткової інклюзивної групи. Це дозволить дітям з особливими освітніми потребами перебувати в садочку поміж однолітків, а тому – легше соціалізуватися у суспільстві.

2020.02.13

адміністративні послуги
В Голопристанській ОТГ функціонує Центр надання адміністративних послуг. Мешканці громади можуть у зручний час в комфортних умовах в одному місці отримати 124 адмінпослуги.
Тут можна одержати інформаційну і консультаційну допомогу в отриманні адміністративних послуг, оформити документи, в тому числі закордонний паспорт. Варто зауважити, що спрощений механізм надання послуг спряє скороченню термінів на їх виконання.
Центр знаходиться за адресою: м. Гола Пристань, вул. Каштанова, 4 (недалеко від автовокзалу, біля пам’ятника Т. Шевченку). ЦНАП працює щодня без перерви, крім суботи та неділі.
Понеділок-з08:00до20:00
Вівторок-з08:00до17:00
Середа-з08:00до17:00
Четвер-з08:00до17:00
П’ятниця-з08:00до15:45
Із загального переліку послуг, які можна отримати в ЦНАП, 12 найбільш затребуваних надають і в Старозбур’ївському старостаті. Сюди належать ті послуги, які раніше надавала сільська рада:
-
Реєстрація місця проживання особи
-
Зняття з місця реєстрації проживання особи
-
Реєстрація місця перебування особи
-
Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб
-
Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи
-
Видача довідки про реєстрацію місця перебування особи
-
Видача довідки про реєстрацію місця проживання померлого на день смерті
-
Видача довідки про коло осіб, які були зареєстровані з померлою особою, на день її смерті
-
Внесення відомостей до паспорту громадянина України про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць, провулків, населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої
-
Видача довідки про фактичне місце перебування особи, якщо вона зареєстрована за іншою адресою
-
Видача довідки про спільне проживання громадян
-
Видача довідки про фактичне місце проживання померлого на день смерті, а не за місцем його реєстрації
Із повним переліком послуг, які надає ЦНАП у місті Гола Пристань, можна ознайомитися у додатках.

2020.01.25

мовою чисел
демографічна ситуація у селі Стара Збур’ївка за 2019 рік
Станом на 1 січня 2020 року кількість населення села Стара Збур’ївка складає 2 414 осіб. У порівнянні з 2019 роком чисельність зменшилася на 5 осіб.
У минулому році в селі народилося 15 малюків, за цей же час померло 29 людей, природне скорочення складає 14 осіб. Проте за рахунок внутрішньої міграції населення загальна чисельність селян скоротилася лише на 5 осіб.
На сьогодні в селі проживає 376 дітей до 18 років і 515 осіб – люди пенсійного віку.
На 1 січня 2020 року за кількістю населення Стара Збур’ївка посідає 4 місце в Голопристанському районі.

2020.01.14

У бюджеті Голопристанської ОТГ понад 9 мільйонів гривень заклали на розвиток Старої Збур’ївки
Наприкінці 2019 року депутатами Голопристанської міської об'єднаної територіальної громади було прийнято перший спільний бюджет на 2020 рік. Державні установи села Стара Збур’ївка, які утримуються за рахунок громади, забезпечено грошовими призначеннями на загальну суму 9 161 400 гривень.
На утримання Старозбур’ївської загальноосвітньої школи закладено 6 532 500 гривень - це всі захищені статті в повному об’ємі. В цю суму входить 15 000 гривень на поновлення спортивного інвентарю, який буде придбано в найближчий місяць. Також 20 000 гривень планується витратити на поточний ремонт навчального закладу, який тривалий період не проводився. На суму 76 200 гривень буде придбано нове обладнання для шкільної їдальні. Крім того, за результатами І і ІІ кварталів будуть визначені додаткові потреби школи, на вирішення яких окремо виділятимуться кошти.
На утримання дошкільного навчального закладу села Стара Збур’ївка було закладено 1 496 500 гривень. Як і в школі, ця сума покриє всі захищені статті. В тому числі, 20 000 гривень виділено на проведення поточного ремонту навчального закладу.
На утримання Старозбур'ївської дитячої музичної школи в бюджеті закладено 685 400 гривень, на утримання будинку культури «Дніпрова Чайка» – 200 000 гривень, що забезпечує їх функціонування в повному обсязі.
Подбали депутати і про позашкільну освіту: на утримання керівника гуртка авіаракетного моделювання та тренера від Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи профінансовано 117 000 гривень.
Крім того, згодом будуть виділені додаткові кошти на благоустрій населеного пункту. Але поки управлінці визначаються з об’ємом і черговістю проведення цих робіт, тому остаточна сума буде оголошена згодом.
Так само депутатами вирішується питання щодо пільгового перевезення. В поточному році на безкоштовний проїзд по Голій Пристані та Старій Збур’ївці в бюджеті закладено 700 000 гривень. Найближчим часом кошти розприділять між містом і селом.

2019.12.10

З нового року пенсіонери Старої Збур’ївки безкоштовно користуватимуться громадським транспортом
Голопристанською міською радою прийнято рішення про забезпечення безкоштовним користуванням громадським транспортом пенсіонерів села Стара Збур’ївка.
Після нового року в старостаті місцеві жителі пенсійного віку зможуть отримати талони на проїзд автобусом до міста Гола Пристань. Крім того, для них підготовлені спеціальні картки, що дозволять безкоштовно і безлімітно користуватися маршрутним транспортом по місту.
Зауважимо, що із розкладом руху міського пасажирського транспорту ви ознайомитеся за допомогою спеціального додатку. Відкрити його можна на мобільному телефоні, перейшовши за посиланням

2019.11.23

Старозбур’ївська амбулаторія отримала новий автомобіль
Завдяки державній програмі «Сільська медицина», Старозбур’ївська лікарська амбулаторія сімейної медицини отримала новий автомобіль. Він буде обслуговувати жителів сіл Стара Збур’ївка, Рибальче та Геройське.
Позашляховик моделі Renault Duster вартістю півмільйона гривень придбано за державний кошт. Голопристанською міською територіальною громадою було сплачено за реєстрацію і оформлення цього автомобіля 17 тисяч гривень.
Тож місцеві мешканці можуть розраховувати на покращення якості сільської медицини.

2019.11.18

роботи з благоустрою
У селі продовжується облаштування доріг
Голопристанською міською об’єднаною територіальною громадою продовжується ремонт вулиць села Стара Збур’ївка.
Наразі здійснено підвіз 250 тон ґрунту на вулиці Першотравнева, Дніпрової Чайки, Фортечна, Нахімова та виконано їх повторне грейдерування.
Територіальна громада висловлює подяку підприємцю Санашвили Олегу Отаровичу за надану техніку: самоскид та навантажувач.

2019.11.08

4G LTE мобільний інтернет від оператора Vodafone
В Старій Збур’ївці проводяться роботи з модернізації вежі стільникового зв’язку оператора Vodafone, яка розташована в центрі села по вулиці Фортечній.
Завершення зазначених робіт дасть змогу значно покращити якість мобільного зв’язку на території села. Оператор впроваджує по всій Україні стандарт четвертого покоління мобільного радіозв'язку 4G, що характеризується значною швидкістю передачі даних.
Щоб перевірити готовність смартфона до 4G, слід надіслати запит на * 222 #. За допомогою SMS оператор повідомить, чи підходить для 4G ваша SIM-карта і телефон. Якщо оператор порекомендує змінити карту на USIM, яка підтримує 4G-зв’язок, потрібно звернутися в фірмовий магазин оператора.
[1...10]-[11...20]-[21...30]

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020