Звичайний пошук

2019.11.01

роботи з благоустрою
У Старозбур’ївській школі значно покращиться якість питної води
Голопристанською міською об’єднаною територіальною громадою було придбано гідрофорну установку для загальноосвітньої школи села Стара Збур’ївка.
Завдяки встановленню даного пристрою навчальний заклад зможе відмовитися від використання водонапірної башти рожновського, що розташована на території навчального закладу. Вже декілька років ця споруда знаходиться в аварійному стані.
Нововведення дозволить подавати воду в школу напряму із артезіанської свердловини. Як результат – значне покращення водозабезпечення школи та якості питної води.

2019.10.30

роботи з благоустрою
У селі Стара Збур’ївка провели грейдерування доріг грейдером, який належить Голопристанській міській об’єднаній територіальній громаді, проведено роботи з грейдерування у селі Стара Збур’ївка.
Профіль доріг було виправлено на наступних вулицях:
-
Першотравнева
-
Дніпрової чайки (колишня Комсомольська)
-
Фортечна (колишня Піонерська)
-
Нахімова
-
Виноградна
-
Провулок Партизанський
При формуванні бюджету ОТГ на 2020 рік заплановано проведення подібних робіт по всіх вулицях і провулках села Стара Збур’ївка.

2019.10.24

роботи з благоустрою
У селі Стара Збур'ївка тривають роботи з облаштування відмостка довкола навчального корпусу середніх та старших класів місцевого загальноосвітнього закладу. Ремонтні роботи фінансуються з районного бюджету.
Зауважимо, що саме Старозбур’ївська сільська рада у 2019 році є найбільшим наповнювачем районного бюджету. В цьому році сума склала близько 5 мільйонів гривень.
Оскільки село ввійшло до об’єднаної територіальної громади, з 1 січня усі ці кошти будуть використовуватися на розвиток Старої Збур’ївки в повному обсязі.

2019.10.11

Незабаром село Стара Збур'ївка обслуговуватиме новий сміттєвоз
Радою Голопристанської ОТГ було прийнято рішення про виділення коштів у сумі півтора мільйона гривень на придбання нового сучасного сміттєвоза. Відповідно, автомобіль буде обслуговувати і село Стара Збур’ївка.
Після проведення необхідних тендерних процедур, які триватимуть до нового року, транспорт буде закуплено.
Тому зовсім скоро вулиці села буде обслуговувати сучасний комунальний транспорт, який значно покращить якість життя селян.

2019.10.04

У селі Стара Збур'ївка продовжується будівництво сучасної
амбулаторії
У селі Стара Збур'ївка, що входить до складу Голопристанської ОТГ, вже в наступному році відкриють амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Нова будівля зводиться по вулиці Першотравневій. Спорудження відбувається згідно графіка. Вже до кінця поточного року планується облаштування перекриття, встановлення вікон та дверей, утеплення приміщення.
На першу половину наступного року заплановано роботи із підключення електроенергії, опалення та комунікацій. Прилеглу територію обгородять та облаштують.
Завершення перелічених робіт дасть змогу здати приміщення в експлуатацію та запустити в роботу нову старозбур’ївську амбулаторію загальної практики сімейної медицини вже у наступному році.
Відповідно до Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», в Україні створюється мережа медичних закладів, що має суттєво полегшити жителям сіл доступ до «первинки». У Голопристанському районі з’явиться 3 сучасних амбулаторії, одна з яких будується у Старій Збур’ївці.

2019.09.26 10:00

Депутати Голопристанської міської ради підтримали розвиток села
Стара Збур'ївка
26 вересня відбулася сесія Голопристанської міської ради. На порядку денному депутати розглянули 26 питань.
Зокрема було проголосовано 2 питання, що стосуються подальшого розвитку села Стара Збур'ївка як частини територіальної громади. Депутатський корпус підтримав проект рішення про виділення 17 500 гривень на оформлення та отримання нового автомобіля марки Рено для місцевої сільської амбулаторії.
Також депутати вирішили виділити 100 тисяч гривень для виготовлення проектної документації на розбудову мережі вуличного освітлення села Стара Збур'ївка. Це дасть змогу в наступному році розпочати освітлення вулиць Ярмаркова та Набережна.

2018.05.08

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання територіальних громад та її громадське обговорення.
Сільський голова

2017.12.16 13:00

Громадські слухання
В сільському Будинку культури відбулися громадські слухання на тему: «Обговорення проектів рішень сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад Старозбур’ївської сільської ради та Голопристанської міської ради».
Сільська Рада
[1...10]-[11...20]-[21...30]

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020