Звичайний пошук

2020.06.11

роботи з благоустрою
За останні 2 тижні Голопристанською об’єднаною територіальною громадою на території села Стара Збур’ївка було виконано ряд робіт і заходів, а саме:
-
Понад 70 тисяч гривень виділено на придбання нового обладнання для шкільної їдальні. На сьогодні обновку вже встановлено.
-
Придбано комп’ютерну техніку для дитячого дошкільного закладу «Чаєчка».
-
Обладнано нову каналізацію в центральному корпусі місцевої загальноосвітньої школи.
-
Через вулицю Першотравневу прокладено водогін від артезіанської свердловини середньої школи до новобудови, в якій буде функціонувати нова лікарська амбулаторія. До слова, будівельні роботи тривають, і за умови своєчасного фінансування завершення будівництва планується на вересень місяць.
-
Прогрейдеровано 3,2 км доріг сільських вулиць.

2020.05.07

Шановна громадо села Стара Збур’ївка!
Доводимо до відома, що в цьому році у зв’язку з карантином під час вшанування пам'яті жертв Другої світової війни масові заходи проводитися не будуть.
Віддати шану полеглим героям за мирне небо усі бажаючі можуть в індивідуальному порядку. У будь-який зручний час ви можете покласти до пам’ятника над братською могилою живі квіти, запалити свічу пам’яті.
Священником старозбур’ївського Свято-Троїцького храму, отцем В’ячеславом буде проведено панахиду.

2020.05.05

Сьогодні, близько 12 години, біля магазину "Сільпо", на узбіччі дороги було виявлено бойову частину бронебійного, кумулятивного снаряда. Місце знахідки було обгороджене та взяте під охорону до приїзду представників поліції та МНС. Обласною піротехнічною службою боєприпас вивезено для знешкодження.
Шановні Старозбур’ївчани, якщо вам трапиться будь-коли щось схоже на боєприпас, крім звичайних патронів, ваша задача не розмірковувати про те безпечний він чи ні. Дійте згідно протоколу; по можливості обгородити, будь чим, місце знахідки, подзвонити в поліцію 102, поліція сповістить МНС, дочекатися їх прибуття, поліція та МНС на місці приймають рішення про виклик піротехнічної служби.

2020.04.24

роботи з благоустрою
Співробітниками Старозбур’ївського старостату та комунальним підприємством Голопристанської об’єднаної територіальної громади проведено роботи з прибирання місць загального користування старозбур’ївського сільського кладовища.
Окрема подяка Мельниченку Роману Івановичу за надані послуги бульдозером.
Нагадуємо, що цьогоріч відвідування кладовища у поминальні дні заборонено. Вшанувати пам’ять померлих ви зможете 6 червня.

2020.04.23

Шановні жителі громади! Маємо для вас важливе повідомлення.
Рішенням Херсонської обласної комісії з ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, заборонено відвідувати кладовища на території Херсонської області, у тому числі і кладовище села Стара Збур’ївка.
Традиційно за тиждень після великодніх свят в Україні починаються поминальні дні. Та в період з 20 квітня по 3 травня 2020 року поминальна служба за померлими на цвинтарі проводитися не буде. Провідні дні перенесено на Троїцьку поминальну суботу, а саме 6 червня.
На період обмежувальних заходів виконання даного рішення буде контролювати Національна поліція.
Виключенням являються похоронні процесії за умови дотримання заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.
Будьте здорові, бережіть себе і свої родини.

2020.04.12

Шановні Старозбур’ївчани!
В ніч з 18 на 19 квітня, у Великоднє свято, в Свято-Троїцькому храмі села Стара Збур’ївка священнослужителями буде проводитися служба без присутності парафіян. У зв’язку з карантинними заходами приходити в церкву або знаходитися на подвір’ї храму буде заборонено.
Бажаючі освятити великодні кошики мають можливість це зробити в неділю, 19 квітня, з 9:00 до 12:00 години, на території храму в індивідуальному порядку та із забезпеченням всіх карантинних вимог.
Просимо з розумінням поставитися до такого рішення.

2020.04.02

Шановні Старозбур’ївчани!
В нашому селі проживає 490 пенсіонерів старше 60 років. Ці люди в зоні найвищого ризику, адже COVID-19 найбільш небезпечний для осіб похилого віку. Значна частина з них проживає з дітьми, онуками та іншими родичами, які допомагають у придбанні речей першої необхідності, медикаментів та продуктів. Але є одинокі люди, яким нікому надати допомогу. Тому патронажна служба нашої об’єднаної громади і співробітники Старозбур’ївського старостинського округу вже надають допомогу 12 односельцям.
Якщо біля вас проживають одинокі літні люди, маєте таких родичів чи знайомих, звертаємося з проханням не ігнорувати і допомагати їм по мірі можливостей.
Якщо ви маєте інформацію, що хтось із осіб відповідної категорії потребує допомоги, повідомляйте за номером:
066 50 58 917, Маруняк Віктор Васильович або 099 13 86 274, Гринько Олена Петрівна.

2020.03.29

Шановні жителі села Стара Збур’ївка!
Якщо ви донедавна перебували за кордоном, не залежно від того, в якій країні та з якою метою, і тепер повернулися до села, вам слід зареєструватися для контролю за проходженням двотижневого карантину в домашніх умовах. Для цього зателефонуйте за номером: 066 50 58 917, Маруняк Віктор Васильович.
Односельці, звертаємося до вас!
Якщо ви знаєте, що ваші сусіди, родичі, знайомі нещодавно повернулися до Старої Збур’ївки, будь ласка, повідомляйте відповідну інформацію за вказаним номером.
Давайте проявимо громадянську свідомість аби не сіяти паніку серед односельців. Наша мета – це зберегти здоров’я і спокій у кожному домі. Лише об’єднавшись, нам вдасться пережити цей складний час без плачевних наслідків.

2020.03.02

рішення міської ради
Для жителів Старої Збур’ївки було прийнято ряд важливих рішень
26 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Голопристанської міської ради об’єднаної територіальної громади. Засідання пройшло на території села Стара Збур’ївка в приміщенні школи.
На порядку денному, окрім основних питань, говорили про подальший розвиток закладів освіти на території села Стара Збур’ївка, а це 2 корпуси середньої школи і дошкільний заклад. Посадовці хочуть провести термосанацію всіх будівель. Міські освітні заклади вже утеплили, тож на черзі село. Це допоможе не лише зробити будівлі комфортнішими для перебування, а й зменшити використання палива.
Наступного дня, 27 лютого, у місті Гола Пристань відбулася сесія об’єднаної громади. На сесії повідомили, що вдалося отримати згоду від обласної державної адміністрації на включення до плану капітального ремонту частини дороги в селі Стара Збур’ївка. За рахунок обласного бюджету буде відремонтовано відрізок вулиці Першотравневої, починаючи від вулиці Набережної і до будівлі школи.
Також було прийнято рішення про перерахування 72 600 гривень з бюджету ОТГ до районного на оплату навчання учнів старших класів старозбур’ївської школи в Новозбур’ївському навчальному комбінаті.
Депутати прийняли рішення про відкриття в старозбур’ївському дошкільному закладі додаткової інклюзивної групи. Це дозволить дітям з особливими освітніми потребами перебувати в садочку поміж однолітків, а тому – легше соціалізуватися у суспільстві.

2020.02.13

адміністративні послуги
В Голопристанській ОТГ функціонує Центр надання адміністративних послуг. Мешканці громади можуть у зручний час в комфортних умовах в одному місці отримати 124 адмінпослуги.
Тут можна одержати інформаційну і консультаційну допомогу в отриманні адміністративних послуг, оформити документи, в тому числі закордонний паспорт. Варто зауважити, що спрощений механізм надання послуг спряє скороченню термінів на їх виконання.
Центр знаходиться за адресою: м. Гола Пристань, вул. Каштанова, 4 (недалеко від автовокзалу, біля пам’ятника Т. Шевченку). ЦНАП працює щодня без перерви, крім суботи та неділі.
Понеділок-з08:00до20:00
Вівторок-з08:00до17:00
Середа-з08:00до17:00
Четвер-з08:00до17:00
П’ятниця-з08:00до15:45
Із загального переліку послуг, які можна отримати в ЦНАП, 12 найбільш затребуваних надають і в Старозбур’ївському старостаті. Сюди належать ті послуги, які раніше надавала сільська рада:
-
Реєстрація місця проживання особи
-
Зняття з місця реєстрації проживання особи
-
Реєстрація місця перебування особи
-
Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб
-
Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи
-
Видача довідки про реєстрацію місця перебування особи
-
Видача довідки про реєстрацію місця проживання померлого на день смерті
-
Видача довідки про коло осіб, які були зареєстровані з померлою особою, на день її смерті
-
Внесення відомостей до паспорту громадянина України про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць, провулків, населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої
-
Видача довідки про фактичне місце перебування особи, якщо вона зареєстрована за іншою адресою
-
Видача довідки про спільне проживання громадян
-
Видача довідки про фактичне місце проживання померлого на день смерті, а не за місцем його реєстрації
Із повним переліком послуг, які надає ЦНАП у місті Гола Пристань, можна ознайомитися у додатках.
[1...10]-[11...20]-[21...30]

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020