4 червня 2014р. у Старозбур’ївському будинку культури відбувся V сільський фестиваль дитячої творчості та таланту «Збур’ївська зірочка». Заявки подали 12 учасників, які виступали у різних жанрах – вокальному, хореографії, розмовному.
Свято відкрив сільський голова Маруняк В. В. який доклав чимало зусиль щоб наш фестиваль був і був саме для наших Старозбур’ївських дітей. Саме він підтримав ідею відкривати юні таланти, незважаючи на проблеми які завжди виникають під час організації подібних заходів.
Наш фестиваль дає змогу відкритися кожній творчій особистості, показати свій талант, зробивши ще один крок до своєї мрії. І все це здійснюється завдяки підтримки спонсорів:
Приватне підприємство “Альбатрос - М”.
Компанія мобільного зв’язку МТС у Голопристанському районі.
Приватний підприємець нашого села – Горбунов Микола Михайлович.
База зеленого туризму “Чавуда” та Шевченко Павло Павлович.

В цьому році виникла ідея створити два склади журі для оцінювання виступів. Це компетентне журі в склад якого увійшли дорослі, та дитяче журі, яке складається з переможців попередніх фестивалів.
Переможцями фестивалю стали:

Торопков Олексій (премія 500 гривень)
Бурдига Валерія (премія 250 гривень)
Євменова Анастасія (премія 250 гривень)

Також преміями від сільського голови були нагороджені:

Соломко Владислав (премія 50 гривень)
Ротонос Ельвіра (премія 50 гривень)
Журі дуже вразили роботи по дереву Торопкова Олексія. Одностайно без довгих суперечок Олексія вибрали переможцем два склада журі. Бурдига Валерія виконала гарну українську пісню. А душевне виконання прихилило до себе не лише журі, а й глядачів. Євменова Анастасія учениця четвертого класу вразила всіх присутніх своєю оригінальною пам’яттю і гарним виконанням байки Л. Глібова “Мандрівка”.

Кожного року ми стаємо свідками нових відкриттів, нових талантів і ми сподіваємось, що це не залишиться лише в межах нашого села, а буде розвиватися далі, може скоро вони стануть відомими і коли-небудь згадають, що все почалось в нашому селі, саме з нашого фестивалю «Збур’ївська зірочка».


Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020