17 травня 2013р. у Старозбур’ївському будинку культури відбувся IV сільський фестиваль дитячої творчості та таланту «Збур’ївська зірочка». Він відкриває двері в казковий світ дитинства, де живуть чарівні мрії, надії та таланти! Вже четвертий рік поспіль наш фестиваль дає змогу відкритися кожній творчій особистості нашого села, показати свій талант, зробити ще один крок до своєї мрії. І все це здійснилося на нашій сцені завдяки підтримки спонсорів:
Приватне підприємство «Альбатрос-М»
Приватні підприємці нашого села
Компанія мобільного зв’язку МТС у Голопристанському районі

На фестивалі ми обираємо найталановитішу дитину села – «Збур’ївську зірочку». Але наш фестиваль – це свято для кожного учасника, тому всі хто приймає в ньому участь отримають подарунки. Переможця в цьому році визначало компетентне журі:
Методист по виховній роботі шкільних дитячих організацій будинку дитячої творчості Голопристанського районного відділу освіти
- Удовиченко Валентина Володимирівна
Тележурналіст обласної компанії «Скіфія»
- Шорник Оксана Георгіївна
Заступник головного редактора газети «Голопристанський вісник»
– Стешенко Олександр Олександрович

Сімнадцять учасників, які виборювали звання кращого, змагалися у різних жанрах – вокальному, хореографічному, театральному, образотворчому та декоративно – прикладному мистецтві. Серед виступів найбільше було вокальних. Переможцями фестивалю стали Пантак Ганна і Максим Торопков та Ткач Анастасія і Ярослав Пісоцький. Вони розділили між собою першу премію і грошову винагороду - 1000 гривень.

Всі учасники отримали подарунки. А чарівна ведуча – Юлія Коваль, учениця першого класу, так сподобалась глядачам, що всі були у захваті і з нетерпінням чекали її виходу. Навіть спонсори фестивалю не втримались і подарували подарунок ведучій - мобільний телефон.
На закінчення фестивалю звучить фінальна пісня і зі стелі на учасників і глядачів сиплються повітряні кульки.


Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019