СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я
від 28.04.2016 № 28
с.Стара Збур’ївка
Про схвалення ставок транспортного податку на 2017 рік.

На підставі статті 268 Податкового кодексу України, керуючись ст. 8, 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтями 27, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Старозбур’ївської сільської ради

ВИРІШИВ:

1.
Схвалити на території Старозбур’ївської сільської ради з 01.01.2017 р. дію туристичного збору у розмірі від 0,5 до 1 відсотка до бази справляння збору.
2.
Порядок сплати туристичного збору проводити на підставі «Положення про порядок обчислення та надходження до сільського бюджету туристичного збору (Додаток 1).
3.
Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті та винести на розгляд сесії Старозбур’ївської сільської ради.
4.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Маруняка В.В.

Сільський голова
В. В. МарунякДодаток 1

ПОЛОЖЕННЯ
Про порядок обчислення та надходження до сільського бюджету туристичного збору.
1.
Загальні положення
1.
1.
Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету
2.
Платники податку
2.
1.
Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення селищної ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
2.
2.
Платниками збору не можуть бути особи, які:
а)
постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;
б)
особи, які прибули у відрядження;
в)
інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
г)
ветерани війни;
ґ)
учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
д)
особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;
е)
діти віком до 18 років;
є)
дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.
3.
Ставка податку
3.
1.
Ставка встановлюється у розмірі 0.5% до 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної Розділом ІV.
4.
База оподаткування
4.
1.
Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених пунктом 5.1 цього положення, за вирахуванням податку на додану вартість.
4.
2.
До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.
4.
3.
Згідно з рішенням селищної ради справляння збору може здійснюватися:
а)
адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;
б)
квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
в)
юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.
5.
Особливості справляння збору
5.
1.
Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
6.
Податковий період
6.
1.
Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.
6.
2.
Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.
6.
3.
Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Секретар сесії
О. В. Расторгуєва
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019