СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №23
(сільського голови)
від 17.05.2016
с. Стара Збур’ївка
Про проведення громадських слухань в селі Стара Збур’ївка.

Відповідно Положення про проведення громадських слухань в селі Стара Збур’ївка, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» керуючись статтями 13, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.
Провести протягом 20 календарних днів від дати видання розпорядження сільського голови громадські слухання по обговоренню проекту детального плану території земельної ділянки громадянину:
1.
1.
Денисенко Олександр Володимирович, детальний план території для подальшого відведення земельної ділянки у увласність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,1615га за адресою: с.Стара Збур’ївка, Голопристанського району, Херсонської області по вулиці Кутузова,1а.
2.
Громадські слухання провести шляхом зборів територіальної громади.
3.
Громадські слухання по обговоренню проекту детального плану території земельної ділянки призначити на 18 год. 00хв. 14 червня 2016р. в приміщенні адміністративної будівлі Старозбур’ївської сільської ради.
4.
Відповідальним за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань призначити спеціаліста II категорії з земельних питань Горбунову Т.А.
5.
Спеціалісту II категорії з земельних питань Горбуновій Т.А.:
5.
1.
Проінформувати жителів громади про те, де, в які дні та години вони можуть ознайомитися з матеріалами що виносяться на розгляд громадських слухань.
5.
2.
Здійснити заходи щодо оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадських слухань на стенді у приміщенні сільської ради по вул. Фортечна,6 в с. Стара Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області та на сайті сільської ради.
5.
3.
Оприлюднити дане розпорядження на стенді у приміщенні сільської ради по вул. Фортечна,6 с. Стара Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області та на сайті сільської ради.
6.
На слухання запрошуються депутати Старозбур’ївської сільської ради, жителі села Стара Збур’ївка, бажаючі взяти участь в обговоренні проектів.
3.
Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020