СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №28
(сільського голови)
від 29.10.2014
с. Стара Збур’ївка
Про початок на території сільської ради опалювального періоду 2014/15 року.

У зв’язку із закінченням підготовки господарського комплексу сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року, та відповідно забезпеченості паливо - мастильними матеріалами, відповідно до статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», керуючись статтею 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.
Розпочати на території сільської ради опалювальний період установ підпорядкованих сільській раді, з терміну після досягнення середньодобової температури повітря нижче +8° протягом 3 діб, з 01 листопада 2014 року.
2.
Зобов’язати керівників установ сільської ради особисто контролювати щомісячне використання паливних матеріалів відповідно потреби з урахуванням кліматичних умов та обсягів наявного палива.
3.
Соціальному працівнику Кобзар Т.О.(за згодою) при звернені громадян с. Стара Збур’ївка надавати допомогу в оформленні документів на призначення житлових субсидій з 01 листопада 2014 року протягом шести місяців на оплату природного газу, що споживають для опалення у порядку та на умовах, передбачених законодавством.
4.
Інспектору сільської ради Кривобородько В.Г. постійно протягом опалювального періоду контролювати обігрів житлових приміщень незахищених верств населення у разі зниження температури зовнішнього повітря до аномально низького рівня.
5.
Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019