СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №19
(сільського голови)
від 19.05.2014
с. Стара Збур’ївка
Про тимчасове припинення відвідування дітей дошкільного навчального закладу ясла-садок «Чаєчка» Старозбур’ївської сільської ради.

З метою якісної підготовки до нового навчального року, за результатами опитування батьків, щодо відвідування дітьми дошкільного навчального закладу в літній період, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт гральних майданчиків, внутрішніх приміщень, зовнішнього фасаду будівлі ДНЗ ясла-садок «Чаєчка» та періодом літніх відпусток вихователів, обслуговуючого персоналу, а також з зменшенням контингенту дітей в літній період, керуючись ст..25 Закону України «Про відпустки», п.14 «Положення про дошкільні навчальні заклади», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.
Надати дозвіл на тимчасове припинення відвідування дітей дошкільного навчального закладу ясла-садок «Чаєчка» Старозбур’ївської сільської ради в літній період з 01.06.2014 року по 31.08.2014 включно.
2.
Відновити відвідування дітей ДНЗ ясла-садок «Чаєчка» з 01.09.2014 року при наявності коштів в сільському бюджеті на утримання дошкільних навчальних закладів.
3.
Головному бухгалтеру сільської ради Коваль Ю.О. провести нарахування та виплати заробітної плати, відпускних працівникам ДНЗ ясла - садок «Чаєчка» згідно чинного законодавства.
4.
Завідувачу ДНЗ ясла-садок «Чаєчка» Вечер В.С. забезпечити охорону закладу, щоденний догляд за благоустроєм території та підготовку до прийому дітей в новому 2014 - 2015 навчальному році.
5.
Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019