СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять восьма сесія сільської ради VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 23.10.2018 № 151
с.Стара Збур’ївка
Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Гола Пристань Херсонської області».

Розглянувши проект рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Гола Пристань Херсонської області» відповідно до частини 3 статті 8-2 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтею 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Схвалити проект рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Гола Пристань Херсонської області», що додається.
2.
Сільському голові Маруняку В.В. звернутися до Херсонської обласної державної адміністрації за отриманням висновку щодо відповідності проекту рішення Конституції та законам України..
3.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова
В. В. МарунякДодаток 1
До рішення сесії сільської ради
№ 151 від 23.10.2018 р.

План
організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади.
 
Провести розрахунки обсягу доходів та видатків об’єднаної територіальної громади після приєднання.
 
Здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету органу місцевого самоврядування, що приєднується.
 
Здійснити моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади, що об’єднується.
 
Проаналізувати стан, потреби та підготувати пропозиції, щодо розміщення органів місцевого самоврядування та державних органів на території громади, що приєднується.
 
Підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема в сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово – комунального господарства.
 
Проаналізувати обсяг повноважень органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади після приєднання та підготувати пропозиції щодо потреб у фаховому забезпеченні.
 
Визначити межі потенційного старостинського округу на території громади, що об’єднується, для проведення виборів старости.

Секретар сесії
О. В. Расторгуєва
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2021