СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять п’ята сесія сільської ради VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 13.07.2018 № 139
с.Стара Збур’ївка
Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади с. Стара Збур’ївка Старозбур’ївської сільської ради до Голопристанської територіальної громади.

Відповідно до частини 3 статті 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію сільського голови і депутатів Старозбур’ївської сільської ради, та враховуючи результати громадського обговорення цієї пропозиції, керуючись статтею 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади с. Стара Збур’ївка Старозбур'ївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області до Голопристанської територіальної громади в складі м. Гола Пристань та с. Білогрудове.
2.
Сільському голові Маруняку В.В. звернутися до Голопристанської територіальної громади в особі Голопристанської міської ради, до якої є намір приєднатися,з пропозицією про добровільне приєднання територіальних громад.
3.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2021