СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шістнадцята сесія сільської ради VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 10.08.2017 № 84
с.Стара Збур’ївка
Про надання згоди на добровільне об’єднання (приєднання) територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.

Відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію міського голови Голопристанської міської ради Херсонської області Бабича О.В. щодо об’єднання територіальних громад міста Гола Пристань (місто Гола Пристань та село Білогрудове) та села Стара Збур’ївка Голопристанського району в Голопристанську територіальну громаду з центром у місті Гола Пристань, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Дати згоду на добровільне об’єднання (приєднання) територіальних громад міста Гола Пристань ( місто Гола Пристань та село Білогрудове ) та села Стара Збур’ївка Голопристанського району в Голопристанську територіальну громаду з центром у місті Гола Пристань
2.
Делегувати сільського голову Маруняка В.В., секретаря ради Расторгуєву О.В., голову постійної комісії сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Буряка Ю.С., депутата сільської ради Пирога В.В., громадських активістів Корнєй І.Л. та Шавалду С.В. до складу робочої групи з підготовки проектів і рішень щодо добровільного об’єднання (приєднання) територіальних громад
3.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, освіти, молоді, спорту, торгівельного та побутового обслуговування населення, депутатської діяльності, етики законності та захисту.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2021