СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Одинадцята сесія сільської ради VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 13.01.2017 № 69
с.Стара Збур’ївка
Про виконання сільської програми по реалізації в сільській раді Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»».

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря сільської ради Расторгуєвої О.В. про хід і результати виконання сільської програми по реалізації в сільській раді Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Визнати роботу сільською ради щодо виконання сільської програми по реалізації в сільській раді Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» задовільною (інформація додається ).
2.
Виконавчому комітету сільської ради активізувати роботу з розв’язання проблем дитячої бездоглядності, соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання вчиненню насильства в сім’ях над дітьми та створення належних умов для соціально - психологічної реабілітації дітей, їх фізичного та соціального, духовного розвитку.
3.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, освіти, молоді, спорту, торгівельного та побутового обслуговування населення, депутатської діяльності, етики, законності та захисту.

Сільський голова
В. В. МарунякІ Н Ф О Р М А Ц І Я
про виконання сільської програми по реалізації в сільській раді
Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»»

 
Сільська програма по реалізації в сільській раді Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини»» на період до 2016 року прийнята на п’ятнадцятій сесії сільської ради VI скликання від 10 листопада 2011 року № 140. Кошти на виконання заходів програми потягом 2011-2016 років не виділялись.
 
Але на території сільської ради проводиться певна робота щодо виконання сільської програми по реалізації в сільській раді Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини»» на період до 2016 року, яка не потребує джерел фінансування.
 
Створено та кожного року оновлюється база даних дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які залишилися без батьківського піклування. З цими сім’ями проводиться робота щодо обстеження матеріальних умов проживання та надання соціальної допомоги з оформлення документів на субсидії, мало забезпечення, проводиться інформаційно – просвітницька робота, профілактичні рейди за місцем проживання дітей.
 
Так протягом 2016 року проводилась робота з сім’єю Ахтеменко О. щодо відвідування дитиною школи та відповідальності батьків з отримання їх дитиною середньої освіти.
 
На обліку органу опіки перебувають: діти позбавлені батьківського піклування Кожухарь Дар’я Юріївна, 18.07.2004 р.н. та Кожухарь Кирило Юрійович, 11.11.2002 р.н., які проживають з опікуном Костюченгко Надією Олексіївною, 27.08.1955 р.н.. Проживають за адресою с. Стара Збур’ївка вулиця Леніна,123. Макуріна Вікторія Олександрівна, 09.05.2006 р.н. та Макуріна Анна Олександрівна, 01.05.2010 р.н., які проживають з опікуном Мартинчук Ольгою Іванівною та проживають по вулиці Дніпрова чайка(Комсомольська) буд.№28. Опікуни добросовісно відносяться до виконання своїх обов’язків. Діти повністю забезпечені новими меблями, комп’ютером, одягом, продуктами харчування, канцтоварами. Діти відвідують школу, приймають активну участь в шкільних та сільських заходах. Власного житла діти не мають та на день оформлення опіки не мали. Тому опікуни майна не призначались.
 
В березні місяці (28.03.2016 року) померла одинока мати Гріга Варвара, яка мала неповнолітню дитину Грігу Меланію Геннадіївну, 13.01.2002 р.н., ученицю 8 класу. Дитина продовжує навчання в Старозбур’ївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 26 квітня 2016 року № 160 Грігі М.Г.. встановлено статус дитини - сироти. Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 травня 2016 року встановлено піклування над дитиною – сиротою Грігою М.Г., піклувальником над неповнолітньою дитиною – сиротою призначено Грігу Геннадія Володимировича, 16.09.1964 р.н., який проживає за адресою: м. Херсон, вулиця Патона, 21/15, квартира 110. Власного житла дитина не має та на день встановлення статусу дитини - сироти не мала. Тому опікун майна не призначався.
 
Упродовж 2016 року рішення, які стосуються житлових прав дітей не приймались. Позови про позбавлення батьківських прав, визнання безвісно зниклими, щодо захисту житлових та майнових прав неповнолітніх, щодо соціального захисту неповнолітніх та інших категорій не надходили. Рішення прийняті службою в справах дітей, стосовно яких судами прийняті рішення про їх усиновлення не приймались. Рішення про надання пільг у 2016 році на харчування дітей в дошкільному закладі особам пільгових категорій сільською радою не приймались.
 
На території сільської ради працює ДНЗ на ІІ групи, в якому перебувають 45 дітей та школа естетичного виховання (музична школа) в якій навчається 30 дітей. Діти всіх категорій приймаються до даних закладів. В червні місяці проходив VII фестиваль «Старозбур’ївська зірочка», в якому приймали участь діти та молодь до 18 років, які проживають на території сільської ради та учні шкіл - інтернатів. Проводиться показ фільмів для дітей культурно- дозвіллєвим комплексом « Дніпрова чайка». Організовуються сільським головою походи по місцях слави українського козацтва та полководця Суворова, який відвідував наше село. Також дітям надається безоплатна первинна медична допомога Старозбур’ївськорю лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини. Особливо забезпечується організація лікування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Медичним персоналом проводиться постійно профілактичний нагляд за розвитком дитини та її здоров’ям, особливо до 1 року. Протягом 2016 року померлих дітей до 1 року немає.
 
Інспектором сільської ради Кривобородько В.Г. та завідувачем СЛАЗПСМ проводяться в загальноосвітніх школах бесіди щодо профілактики туберкульозу, ВІЛ-інфекції та СНІДУ.
 
Але відсутність коштів сільського бюджету не дала можливості виконати намічені заходи сільської програми, які потребують фінансування.

Секретар сесії
О. В. Расторгуєва
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2021