СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотирнадцята сесія сільської ради VI скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 31.08.2011 № 118
с.Стара Збур’ївка
Про встановлення ставок туристичного збору на 2012 рік.

Відповідно статті 268 «Туристичний збір» Податкового кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА

1. Встановити на території Старозбур'ївської сільської ради на 2012 рік дію туристичного збору.
2. Порядок сплати туристичного збору проводити на підставі «Положення про порядок обчислення та надходження до сільського бюджету туристичного збору (Додаток 1)
3. Туристичний збір зараховується до бюджету Старозбур'ївської сільської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів

Сільський голова
В. В. МарунякДодаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням сесії Старозбур’ївської
сільської ради від 31.08.2011 № 118

1. Загальні положення
1.1 Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховується до місцевого бюджету.
2. Платники збору.
2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно — територіальної одиниці на якій діє рішення Старозбур'ївської сільської ради про в становлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
2.2. Платниками збору не можуть бути особи які:
а) постійно проживають, у тому числі на умовах найму, у селі Стара Збур'ївка;
б) особи, які прибули у відрядження;
в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);
г) ветерани війни;
д) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
є) особи, які прибули за путівками та курсівками в санаторії та пансіонати.
3. Ставки збору.
3.1. Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 4 цього положення.
4. База справляння збору.
4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 5.1 цього положення, за вирахуванням податку на додану вартість.
4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в'їзд (віз), обов'язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов'язані з правилами в'їзду.
5. Податкові агенти.
5.1. Згідно з рішенням Старозбур'ївської сільської ради справляння збору може здійснюватися адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами.
6. Особливості справляння збору
Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
7. Порядок сплати збору
7.1. Збір сплачується до бюджету Старозбур'ївської сільської ради авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів) сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.
7.2. Базовий податковий (звітний )період дорівнює календарному кварталу.

Секретар сільської ради
О. В. Расторгуєва
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020