СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотирнадцята сесія сільської ради VI скликання

Р І Ш Е Н Н Я
від 31.08.2011 № 114
с.Стара Збур’ївка
Про встановлення ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на 2011р.

На виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши Затверджений робочою комісією з прискореного перегляду регуляторних актів перелік регуляторних актів, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та визнання їх такими що втратили чинність, або скасування, відповідно до статті 267 «Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності «Податкового кодексу України» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА

1. Встановити ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на 2011 рік в наступних розмірах:
1.1. Ставка збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності та ставки збору за провадження діяльності з наданням побутових послуг сплачується щомісячно, у розмірі коефіцієнта від мінімальної заробітної плати (коефіцієнти наведені в таблиці 1) :

Таблиця 1.
1.1 Ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності :
Магазин та інші торгові точки, які знаходяться в окремих приміщеннях, будівлях або їх частинах і мають торговий зал покупців, або використовують для торгівлі його частини.
0,1
Кіоски, палатки та інші малі архітектурні форми, які займають окремі приміщення, але не мають торгівельного залу для покупців.
0,05
Автомагазини, повозки та інші види пересувної торгівельної мережі.
0,05
Фабрики – кухні, їдальні, ресторани, кафе, торгівельні комплекси, бари, відкриті літні майданчики.
0,05
Відділення зв’язку.
0,05
1.2. Ставки збору за провадження діяльності з надання побутових послуг :
Ремонт автотранспорту.
0,05
Транспортні послуги.
0,05
Ремонт побутової техніки.
0,05
Фото послуги.
0,05
Інші побутові послуги
0,05

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення шостої сесії Старозбур'ївської сільської ради шостого скликання від 24. грудня 2010р. №43 «Про встановлення ставки збору за впровадження деяких видів підприємницької діяльності з надання платних послуг на 2011 рік», що не відповідає принципам державної регуляторної політики.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету та фінансів.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020