СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________ сесія сільської ради VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я
(проект)
Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади с. Стара Збур’ївка Старозбур’ївської сільської ради до Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади.

Відповідно до частини 3 статті 8-1 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію депутатів Старозбур’ївської сільської ради, та враховуючи результати громадського обговорення цієї пропозиції, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади с. Стара Збур’ївка Старозбур'ївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області до Голопристанської об’єднаної територіальної громади.
2.
Сільському голові Маруняку В.В. звернутися до Голопристанської об’єднаної територіальної громади, до якої є намір приєднатися,з пропозицією про добровільне приєднання територіальних громад.
3.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019