СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________ сесія сільської ради VII скликання

Р І Ш Е Н Н Я
(проект)
Про добровільне об’єднання територіальних громад.

Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Об’єднатися з територіальною громадою міста Гола Пристань в Голопристанську територіальну громаду з центром у місті Гола Пристань.
2.
Доручити Голопристанському міському голові Бабичу О.В. звернутися до Херсонської обласної державної адміністрації з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Голопристанської об’єднаної територіальної громади та відповідного міського голови Голопристанської об’єднаної територіальної громади в установленому законодавством порядку.
3.
Повноваження депутатів сільської ради, сільського голови припинити з моменту набуття повноважень новообраним органом місцевого самоврядування, міським головою об’єднаної територіальної громади, утвореної внаслідок добровільного об’єднання.
4.
Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) сільської ради визначити Голопристанську територіальну громаду, утворену внаслідок добровільного об’єднання.
5.
Затвердити план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, що додається.
6.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, освіти, молоді, спорту, торгівельного та побутового обслуговування населення, депутатської діяльності, етики законності та захисту.

Сільський голова
В. В. МарунякДодаток 1
До рішення сесії сільської ради
№ 64 від 13.01.2017 р.

План
Організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад:
Голопристанської міської ради та Старозбур’ївської сільської ради в Голопристанську об’єднану територіальну з адміністративним центром в м. Гола Пристань.


з/п
Назва заходуТермін виконанняВідповідальніПримітка
1Підготувати проект необхідного інфраструктурного та кадрового забезпечення Голопристанської об’єднаної територіальної громади, забезпечення відповідними приміщеннямиПротягом І квартал 2018 рокуМіський та сільський голови, за згодою: Голопристанської міської ради Бабич О.В. та Старозбур’ївської сільської ради Маруняк В.В. 
2Обрахувати фінансову спроможність майбутньої Голопристанської об’єднаної територіальної громадиПротягом І квартал 2018 рокуМіський та сільський голови, за згодою: Голопристанської міської ради Бабич О.В. та Старозбур’ївської сільської ради Маруняк В.В. 
3Розробити Положення про старосту, в якому визначити його права та обов’язки, порядок його звітності, інші питання, пов’язані з діяльністю старостиПротягом І квартал 2018 рокуМіський та сільський голови, за згодою: Голопристанської міської ради Бабич О.В. та Старозбур’ївської сільської ради Маруняк В.В. 
4Розробити заходи припинення в результаті ліквідації органів місцевого самоврядування територіальних громад : Голопристанської міської ради, Старозбур’ївської сільської ради, що об’єдналися, як юридичних осіб, які буде здійснювати ліквідаційна комісія, яка утвориться новообраною об’єднаною територіальною громадоюПротягом І квартал 2018 рокуМіський та сільський голови, за згодою: Голопристанської міської ради Бабич О.В. та Старозбур’ївської сільської ради Маруняк В.В. 

Секретар сесії
О. В. Расторгуєва
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019