СТАРОЗБУР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
(проект)
с.Стара Збур’ївка
Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік.

Керуючись ст. 143 Конституції України, Податковим кодексом України, п. 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада:

ВИРІШИЛА

1.
Затвердити на території Старозбур’ївської сільської ради з 01.01.2017 року дію податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:
1.
1.
Для об’єктів житлової нерухомості, встановлюється у розмірі:
-
для квартир 0,05 відсотку розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня звітного року за 1 кв. метр бази оподаткування.
-
для будинків 0,05 відсотку розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня звітного року за 1 кв. метр бази оподаткування.
1.
2.
Для об’єктів нежитлової нерухомості:
-
для супермаркетів, аптек, АЗС, об’єктів грального бізнесу – 2 відсотки розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня звітного року за 1 кв. Метр бази оподаткування.
-
для інших об’єктів 2 відсотки розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня звітного року за 1 кв. метр бази оподаткування.
1.
3.
Звільнити від оподаткування об’єкти нежитлової нерухомості, в тому числі, їх частки, що перебувають у власності фізичних осіб-платників податку, об’єкти присадибних будівель – допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бесідки.
2.
Порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та порядок обчислення суми податку визначено згідно Додатка 1.
3.
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зараховується до бюджету Старозбур’ївської сільської ради.
4.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова
В. В. Маруняк
Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019