2019.10.11

Незабаром село Стара Збур'ївка обслуговуватиме новий сміттєвоз
Радою Голопристанської ОТГ було прийнято рішення про виділення коштів у сумі півтора мільйона гривень на придбання нового сучасного сміттєвоза. Відповідно, автомобіль буде обслуговувати і село Стара Збур’ївка.
Після проведення необхідних тендерних процедур, які триватимуть до нового року, транспорт буде закуплено.
Тому зовсім скоро вулиці села буде обслуговувати сучасний комунальний транспорт, який значно покращить якість життя селян.

2019.10.04

У селі Стара Збур'ївка продовжується будівництво сучасної
амбулаторії
У селі Стара Збур'ївка, що входить до складу Голопристанської ОТГ, вже в наступному році відкриють амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Нова будівля зводиться по вулиці Першотравневій. Спорудження відбувається згідно графіка. Вже до кінця поточного року планується облаштування перекриття, встановлення вікон та дверей, утеплення приміщення.
На першу половину наступного року заплановано роботи із підключення електроенергії, опалення та комунікацій. Прилеглу територію обгородять та облаштують.
Завершення перелічених робіт дасть змогу здати приміщення в експлуатацію та запустити в роботу нову старозбур’ївську амбулаторію загальної практики сімейної медицини вже у наступному році.
Відповідно до Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», в Україні створюється мережа медичних закладів, що має суттєво полегшити жителям сіл доступ до «первинки». У Голопристанському районі з’явиться 3 сучасних амбулаторії, одна з яких будується у Старій Збур’ївці.

2019.09.26 10:00

Депутати Голопристанської міської ради підтримали розвиток села
Стара Збур'ївка
26 вересня відбулася сесія Голопристанської міської ради. На порядку денному депутати розглянули 26 питань.
Зокрема було проголосовано 2 питання, що стосуються подальшого розвитку села Стара Збур'ївка як частини територіальної громади. Депутатський корпус підтримав проект рішення про виділення 17 500 гривень на оформлення та отримання нового автомобіля марки Рено для місцевої сільської амбулаторії.
Також депутати вирішили виділити 100 тисяч гривень для виготовлення проектної документації на розбудову мережі вуличного освітлення села Стара Збур'ївка. Це дасть змогу в наступному році розпочати освітлення вулиць Ярмаркова та Набережна.

2018.05.08

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання територіальних громад та її громадське обговорення.
Сільський голова

2017.12.16 13:00

Громадські слухання
В сільському Будинку культури відбулися громадські слухання на тему: «Обговорення проектів рішень сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад Старозбур’ївської сільської ради та Голопристанської міської ради».
Сільська Рада

2016.12.15

Проведення ремонтних робіт автодороги загального користування місцевого значення Геройське-Стара Збур'ївка.
Сільська Рада

2016.10.14

День Українського козацтва
14 жовтня відзначається потрійне свято - День Українського козацтва, День захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці. Саме цього осіннього дня у Старій Збур’ївці відбулася знаменна подія - відкриття пам’ятного знаку на березі Збур’ївського Кута.

2016.05.17 16:00

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Провести протягом 20 календарних днів від дати видання розпорядження сільського голови громадські слухання по обговоренню проекту детального плану території земельної ділянки.
Сільський голова

2016.02.17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» розпорядження сільського голови перейменовано назви вулиць, провулків, іншого по населеному пункту села Стара Збур’ївка Голопристанського району Херсонської області.
Сільський голова
[...]-[1...10]-[11...20]

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2019