ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення п’ятої сесії сільської ради
VІІ скликання 03.03.2016 № 24

Протокол
Поіменного голосування від «20» квітня 2018 року двадцять другої сесії Старозбур’ївської сільської ради VII скликання
Загальний склад сільської ради 14 депутати

1.
Поіменне голосування з питання
«Про відміну рішення № 112 від 21.02.2018 р. двадцять першої сесії VII скликання Старозбур’ївської сільської ради»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

2.
Поіменне голосування з питання
«Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка під будівництво лікарської амбулаторії»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

3.
Поіменне голосування з питання
«Про відміну рішення № 113 від 21.02.2018 р. двадцять першої сесії VII скликання Старозбур’ївської сільської ради»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

4.
Поіменне голосування з питання
«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування під будівництво лікарської амбулаторії в с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

5.
Поіменне голосування з питання
«Про затвердження детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр.. Мінській Т.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

6.
Поіменне голосування з питання
«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Мінській Т,О, в с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

7.
Поіменне голосування з питання
«Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії сільської ради VII скликання від 29 грудня 2018 року № 101 «Про сільський бюджет на 2018 рік»»
Зареєстровано – 8; За – 8; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 6
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8відсутній
9Малашкіна Любов Данилівна9відсутній
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

Голова лічильної комісії:
А.Л. Гончарук
Члени лічильної комісії:
В.Г. Кривобородько
В.М. Рудковський



Секретар сесії
О. В. Расторгуєва




Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2018