ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення п’ятої сесії сільської ради
VІІ скликання 03.03.2016 № 24

Протокол
Поіменного голосування від «21» лютого 2018 року двадцять першої сесії Старозбур’ївської сільської ради VII скликання
Загальний склад сільської ради 14 депутати

1.
Поіменне голосування з питання
«Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Старозбур’ївської сільської ради на 2018 рік»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

2.
Поіменне голосування з питання
«Про затвердження звіту про хід і результати виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Старозбур’ївської сільської ради на 2017 рік»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

3.
Поіменне голосування з питання
«Про вихід Старозбур’ївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області зі складу засновників Старозбур’ївської дитячої музичної школи Голопристанського району Херсонської області»
Зареєстровано – 11; За – 8; Проти – не має; Утримались – 1; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7проти
8Пирог Василь Васильович8утримався
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10проти
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

4.
Поіменне голосування з питання
«Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

5.
Поіменне голосування з питання
«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

6.
Поіменне голосування з питання
«Про визначення відповідального працівника що буде здійснювати забезпечення застосування електронного цифрового підпису та електронної цифрової печатки»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

7.
Поіменне голосування з питання
«Про припинення права користування земельною ділянкою гр.. Грезенталь Т.М. в с.Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

8.
Поіменне голосування з питання
«Про наділення земельної ділянки та розроблення детального плану території с. Стара Збур’ївкагр. Малигі А.В.»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

9.
Поіменне голосування з питання
«Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка гр.. Федотову В.В.»
Зареєстровано – 11; За – 9; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7проти
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10проти
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

10.
Поіменне голосування з питання
«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Рябошапка О.Г.»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

11.
Поіменне голосування з питання
«Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2017 рік»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

12.
Поіменне голосування з питання
«Про виконання сільської програми розвитку культури і духовності Старозбур’ївської сільської ради на 2014-2020 роки»
Зареєстровано – 11; За – 11; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 3
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

Голова лічильної комісії:
А.Л. Гончарук
Члени лічильної комісії:
В.Г. Кривобородько
В.М. Рудковський



Секретар сесії
О. В. Расторгуєва




Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2018