ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення п’ятої сесії сільської ради
VІІ скликання 03.03.2016 № 24

Протокол
Поіменного голосування від «13» січня 2017 року одинадцятої сесії Старозбур’ївської сільської ради VII скликання
Загальний склад сільської ради 14 депутати

1.
Поіменне голосування з питання
«Про сільський бюджет на 2017 рік»
Зареєстровано – 10; За – 9; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – 1; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3відсутній
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8не голосував
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

2.
Поіменне голосування з питання
«Про харчування дітей у дошкільному навчальному закладу ясла-садок «Чаєчка» Старозбур’ївської сільської ради»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3відсутній
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

3.
Поіменне голосування з питання
«Про структуру апарату сільської ради та її підпорядкованих установ в 2017 році.»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3відсутній
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

4.
Поіменне голосування з питання
«Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Старозбур’ївської сільської ради за 2016 рік»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3відсутній
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

5.
Поіменне голосування з питання
«Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Старозбур’ївської сільської ради на 2017 рік»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3відсутній
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

6.
Поіменне голосування з питання
«Про виконання сільської програми по реалізації в сільській раді Закону України «Про загальнодержавну програму Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1відсутній
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3відсутній
4Никонюк Андрій Володимирович4за
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7за
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

Голова лічильної комісії:
О.В. Кобзар
Члени лічильної комісії:
В.Г. Кривобородько
В.М. Рудковський



Секретар сесії
О. В. Расторгуєва




Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2018