ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення п’ятої сесії сільської ради
VІІ скликання 03.03.2016 № 24

Протокол
Поіменного голосування від «23» листопада 2016 року дев’ятої сесії Старозбур’ївської сільської ради VII скликання
Загальний склад сільської ради 14 депутати

1.
Поіменне голосування з питання
«Про внесення змін до рішення восьмої сесії сільської ради VІІ скликання від 14.07.2016 № 43 «Про місцеві податки та збори на території Старозбур’ївської сільської ради на 2017 рік»»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

2.
Поіменне голосування з питання
«Про внесення змін до рішення четвертої сесії VІІ скликання від 11 січня 2016 року № 18 «Про сільський бюджет на 2016 рік»»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

3.
Поіменне голосування з питання
«Про звіт щодо виконання сільського бюджету за І півріччя 2016 року»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

4.
Поіменне голосування з питання
«Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 9 місяців 2016 року»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

5.
Поіменне голосування з питання
«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам в с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

6.
Поіменне голосування з питання
«Про розроблення детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

7.
Поіменне голосування з питання
«Про розроблення м детального плану території для містобудівних потреб на території с. Стара Збур’ївка»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

8.
Поіменне голосування з питання
«Про внесення змін до Статуту культурно-дозвіллєвого комплексу «Дніпрова чайка»»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

9.
Поіменне голосування з питання
«Про внесення змін до Статуту Старозбур’ївської ДМШ»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

10.
Поіменне голосування з питання
«Про затвердження плану діяльності Старозбур’ївської сільської ради, виконавчого комітету Старозбур’ївської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

11.
Поіменне голосування з питання
«Про винесення змін та доповнень до сільської програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2016 роки»
Зареєстровано – 10; За – 10; Проти – не має; Утримались – не має; Не голосувало – не має; Відсутні – 4
Рішення прийнято
№ п/пПрізвище, ім’я, по батьковіВиборчий округ №Результат
1Гнот Олексій Олексійович1за
2Лисенко Юрій Миколайович2за
3Гончарук Анатолій Леонідович3за
4Никонюк Андрій Володимирович4відсутній
5Ротонос Наталія Іванівна5відсутній
6Кім Володимир Васильович6за
7Расторгуєва Ольга Василівна7відсутній
8Пирог Василь Васильович8за
9Малашкіна Любов Данилівна9за
10Рудковський Володимир Михайлович10за
11Буряк Юрій Сергійович11за
12Кривобородько Віктор Григорович12за
13Кобзар Олександр Володимирович13за
14Пучкова Світлана Миколаївна14відсутній

Голова лічильної комісії:
А.Л. Гончарук
Члени лічильної комісії:
В.Г. Кривобородько
В.М. Рудковський



Секретар сесії
Л. Д. Малашкіна




Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2018