Наша молодіжна організація «Дніпрова Чайка»

Минулого літа молодь нашого села заснувала Старозбур’ївську Громадську Молодіжну Організацію «Дніпрова Чайка» (СГМО). Днем народження Громадської організації можна вважати 6 липня 2011 року. Саме в цей день відбулося святкування «Івана Купала в Старій Збур’ївці», заходу повністю підготовленого нашою молоддю.
Авторами ідеї створення свята були Бондаренко Анастасія та Ротонос Святослав, постановником музичних номерів - Рудковська Анастасія, технічним керівником - Шевченко Павло. Відповідальні за якість звуку – Євген Рябошапка, Олександр Бескровний, відео-зйомка - Бородін Андрій. У концерті приймали участь: Вікторія і Маргарита Лисенко, Тетяна Рудковська, Катерина Гайдай, Надія Тарасенко, Анастасія Славкіна, Оксана Смола. Організаційно допомагали Олексій Коротун, Юля Шевчук, Анастасія Гончар, Дар’я Бутенко, Анастасія Огарь. Всі вони є членами молодіжної організації. Святкування «Івана Купала в Старій Збур’ївці» буде проводитись кожного року,як молодіжний фестиваль.
«Дніпровою Чайкою» були організовані екскурсії для молоді та дітей: «Подорож по зоряному небу», яку проводив Олександр Дзись. Бажаючим була представлена можливість побачити зоряне небо через телескоп, та прослухати лекцію про виникнення та існування планет у галактиці. Друга екскурсія-лекція мала назву «Історія заснування Старої Збур’ївки», сільський голова Маруняк Віктор Васильович розповів багато цікавих історичних фактів, до уваги слухачів було представлено карти, документи, план місцевості з часів заснування нашого села.
Зусиллями громадської молодіжної організації цього літа відновив свою роботу старозбур’ївський кінотеатр, який востаннє працював в літку 1997 року. Зараз кінотеатр призупинив свою роботу на зимовий період, та весною як тільки потепліє роботу кінотеатру буде відновлено.
«Дніпрова Чайка» приймає активну участь в культурному житті села. Нами було проведено першу спортивно-ігрову частину святкування дня села. Де переможці спортивно-ігрових змагань та учасники художнього конкурсу «намалюй свою мрію» отримали призи. Ми допомагають підготувати учасників до конкурсу талантів «Збур’ївська зірочка».
Займаючись волонтерською роботою, молодь збирає кошти на ремонт підлоги старозбур’ївської Свято-Трохцької церкви. Необхідна грошова сума майже зібрана, та щоб зібрати необхідну решту, молодь звертається до небайдужих жителів які прагнуть допомогти. Ремонтні роботи планується провести в березні, коли погодні умови будуть більш сприятливими.
Семеро представників молодіжної організації які досягли 18-річного проходили навчання на тренінгах-семінарах, що проводились представниками провідних громадських організацій країни і світу. Спираючись на тренінгові навчання молоддю був написаний проект: «Старозбур’ївський сільський Будинок Культури – як центр культурного розвитку, майбутніх лідерів громади», на основі якого Молодіжна організація виграла свій перший грант на придбання професійного сценічного освітлення для старозбур’ївського будинку культури.
Наша робота не припиняється, ми і надалі будемо працювати заради розвитку нашого села. В нас ще багато ідей та невичерпне прагнення згуртувати старозбур’ївську молодь.

Херсонский ТОП Hosting Ukraine
Стара Збур'ївка © 2011 - 2020